PACTT ma już 50 członków!

dnia

Członkowie Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii

Obecnie do PACTT należy 50 jednostek:

  1. Centrum Transferu Technologii, Akademia Górniczo-Hutnicza

    osoba do kontaktu: Bogdan Stępniowski,
    tel.: 12 617 32 85,
    email: bogdan.stepniowski@agh.edu.pl

  2. Centrum Transferu Wiedzy i Technologii, Politechnika Gdańska

    osoba do kontaktu: Damian Kuźniewski,
    tel.: 58 348 66 40,
    email: damian.kuzniewski@pg.gda.pl

  3. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Politechnika Śląska

    osoba do kontaktu: Agnieszka Labus,
    tel.: 32 400 34 00,
    email: agnieszka.labus@pols.pl

  4. Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Politechnika Wrocławska

    osoba do kontaktu: Jacek Firlej,
    tel.: 71 320 33 18,
    email: jacek.firlej@pwr.edu.pl

  5. Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Jagielloński

    osoba do kontaktu: Gabriela Konopka Cupiał,
    tel.: 12 663 38 30,
    email: gabriela.konopka-cupial@uj.edu.pl

  6. Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

    osoba do kontaktu: Joanna Niemcewicz,
    tel.: 91 449 43 54,
    email: jniemcewicz@zut.edu.pl

  7. Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

    osoba do kontaktu: Krzysztof Maternicki,
    tel.: (-),
    email: k.maternicki@ajd.czest.pl

  8. Centrum Transferu Technologii Morskich, Akademia Morska w Szczecinie

    osoba do kontaktu: Dorota Chybowska,
    tel.: (-),
    email: d.chybowska@am.szczecin.pl

  9. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku Białej

    osoba do kontaktu: Magdalena Frycz,
    tel.: 33 827 93 18,
    email: mfrycz@ath.bielsko.pl

  10. Dział Transferu Technologii, Fundacja Uniwersytetu im A. Mickiewicza w Poznaniu

    osoba do kontaktu: Jan Chełkowski,
    tel.: (-),
    email: jan.chelkowski@ppnt.poznan.pl

  11. Sekcja ds. Innowacji i Transferu Wiedzy, Gdański Uniwersytet Medyczny

    osoba do kontaktu: Katarzyna Waligóra Borek, Magdalena Kukowska-Kaszuba,
    tel.: 58 349 10 09,
    email: naukaibiznes@gumed.edu.pl

  12. Sekcja ds. Komercjalizacji Wiedzy i Technologii, Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II

    osoba do kontaktu: Radosław Krajewski,
    tel.: 81 454 56 87,
    email: radoslaw.krajewski@kul.pl

  13. Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii innowacyjnych w PWSZ w Nysie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

    osoba do kontaktu: Jolanta Barska,
    tel.: 77 409 08 71,
    email: jolanta.barska@pwsz.nysa.pl

  14. Centrum Transferu Technologii, Politechnika Częstochowska

    osoba do kontaktu: prof. Michał Szota,
    tel.: (-),
    email: mszota@wip.pcz.pl

  15. Politechnika Koszalińska

    osoba do kontaktu: Wojciech Zawadka,
    tel.: 94 377 84 18
    email: wojciech.zawadka@tu.koszalin.pl

  16. Centrum Transferu Technologii, Politechnika Krakowska

    osoba do kontaktu: Jakub Kruszelnicki,
    tel.: (-),
    email: kruszelnicki@transfer.edu.pl

  17. Dział Innowacji i Współpracy z Gospodarką, Politechnika Łódzka

    osoba do kontaktu: Monika Kasieczka-Burnecka,
    tel.: (-),
    email: monika.kasieczka-burnecka@p.lodz.pl

  18. Dział Współpracy i Rozwoju, Politechnika Opolska

    osoba do kontaktu: Grzegorz Stankiewicz/Piotr Sterniuk,
    tel.: 77 449 81 67,
    email: ctt@po.opole.pl

  19. Centrum Innowacji, Rozwoju i Transferu Technologii, Politechnika Poznańska

    osoba do kontaktu: Paulina Szewczyk,
    tel.: (-),
    email: paulina.szewczyk@put.poznan.pl

  20. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukaszewicza

    osoba do kontaktu: Sławomir Stec,
    tel.: 17 865 16 89,
    email: s.stec@prz.edu.pl

  21. Ośrodek Transferu Technologii, Politechnika Świętokrzyska

    osoba do kontaktu: Paweł Kocańda,
    tel.: 41 34 24 471,
    email: pkocanda@tu.kielce.pl

  22. Centrum Zarządzania i Transferu Technologii, Politechnika Warszawska

    osoba do kontaktu: Anna Rogowska, Marcin Postawka,
    tel.: 22 234 55 78 lub 22 234 15 65,
    email:

  23. Centrum Transferu Technologii, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

    osoba do kontaktu: Aleksandra Rezanowicz,
    tel.: 91 480 08 58,
    email: cttpum@pum.edu.pl

  24. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego

    osoba do kontaktu: Anna Kula,
    tel.: 22 593 56 92,
    email: anna_kula@sggw.pl

  25. Centrum Transferu Technologii, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

    osoba do kontaktu: Barbara Jastrzębska,
    tel.: 32 208 36 92,
    email: bjarzebska@sum.edu.pl

  26. Centrum Badań i Transferu Wiedzy, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

    osoba do kontaktu: Adrian Wawro,
    tel.: 32 257 73 33,
    email: adrian.wawro@ue.katowice .pl

  27. Dział Nauki i Transferu Wiedzy, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

    osoba do kontaktu: Monika Hamerska,
    tel.: 12 293 59 08,
    email: monika.hamerska@uek.krakow.pl

  28. Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Gdański

    osoba do kontaktu: Katarzyna Czechowska, Michał Capierzyński,
    tel.: (-),
    email: katarzyna.czechowska@ctt.ug.edu.pl;

  29. Uczelniane Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

    osoba do kontaktu: Jacek Wajda,
    tel.: 61 829 24 87,
    email: wajda@amu.edu.pl

  30. Dział Innowacji i Transferu technologii, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

    osoba do kontaktu: Monika Mazurkiewicz, Anna Depczyńska,
    tel.: 41 349 72 83,
    email: m.mazurkiewicz@ujk.edu.pl, a.depczynska@ujk.edu.pl

  31. Centrum Transferu Technologii i Innowacji, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

    osoba do kontaktu: Michał Majcherek,
    tel.: (-),
    email: m.majcherek@ukw.edu.pl

  32. Centrum Innowacji i Komercjalizacji Badań, Uniwersytet Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie

    osoba do kontaktu: Anna Grzegorczyk,
    tel.: 81 537 57 40,
    email: anna.grzegorczyk@umcs.pl

  33. Uczelniane Biuro ds. Ochrony Własności Intelektualnej i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

    osoba do kontaktu: Andrzej Małkowski,
    tel.: 85 686 51 22,
    email: bowitt@umb.edu.pl

  34. Centrum Transferu Wiedzy, Uniwersytet Medyczny w Lublinie

    osoba do kontaktu: Renata Wojda,
    tel.: 81 448 51 60,
    email: renata.wojda@umlub.pl

  35. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi

    osoba do kontaktu: Wioletta Wudkowska,
    tel.: ,
    email: wioletta.wudkowska@umed.lodz.pl

  36. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

    osoba do kontaktu: Joanna Rydzak,
    tel.: 71 784 11 48,
    email: joanna.rydzak@umed.wroc.pl

  37. Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

    osoba do kontaktu: Ewelina Wilska. Natalia Kaczyńska,
    tel.: (-),
    email: icnt@umk.pl

  38. Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

    osoba do kontaktu: Iwona Niezgoda,
    tel.: 81 445 62 51,
    email: iwona.niezgoda@up.lublin.pl

  39. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

    osoba do kontaktu: Jacek Wawrzynowicz,
    tel.: 61 846 62 66,
    email: ciitt@up.poznan.pl

  40. Dział Innowacji, Wdrożeń i Komercjalizacji, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

    osoba do kontaktu: Arkadiusz Popiel,
    tel.: 71 320 52 70,
    email: arkadiusz.popiel@upwr.edu.pl

  41. Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

    osoba do kontaktu: Tomasz Czech,
    tel.: 12 662 41 93,
    email: Tomasz.Czech@ur.krakow.pl

  42. Uniwersyteckie Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Rzeszowski

    osoba do kontaktu: Agnieszka Bielecka,
    tel.: 17 851 87 19,
    email: uctt@ur.edu.pl

  43. Biuro Współpracy z Gospodarką, Uniwersytet Śląski

    osoba do kontaktu: Maria Kwarcińska,
    tel.: 32 359 23 36,
    email: maria.kwarcinska@us.edu.pl

  44. Regionalne Centrum Innowacyjności – Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

    osoba do kontaktu: Agata Milczewska,
    tel.: (-),
    email: a.milczewska@utp.edu.pl

  45. Wschodni Ośrodek Transferu Technologii, Uniwersytet w Białymstoku

    osoba do kontaktu: Karina Sachpazidu-Wójcicka,
    tel.: 85 745 70 17,
    email: sachpazidu@uwb.edu.pl

  46. Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

    osoba do kontaktu: Jerzy Siwkiewicz,
    tel.: 89 524 51 00,
    email: jerzy.siwkiewicz@uwm.edu.pl

  47. Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, Uniwersytet Warszawski

    osoba do kontaktu: Robert Dwliński,
    tel.: 22 554 07 30,
    email: r.dwilinski@cent.uw.edu.pl

  48. Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii, Uniwersytet Zielonogórski

    osoba do kontaktu: Karol Dąbrowski,
    tel.: (-),
    email: k.dabrowski@cptt.uz.zgora.pl

  49. Centrum Transferu Technologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny

    osoba do kontaktu: Anna Kula,
    tel.: (-),
    email: anna.kula@wum.edu.pl

  50. Centrum Transferu Technologii, Wojskowa Akademia Techniczna im Jarosława Dąbrowskiego

    osoba do kontaktu: Izabela Kalman,
    tel.: 22261839088,
    email: izabela.kalman@wat.edu.pl

Reklamy